• In English
 • Вадим Гутцайт: Скандинавські спортивні організації підтримали недопуск представників країн-агресорів до світового спорту
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 25 вересня 2022 року о 22:28

  Про свою чітку позицію щодо неприпустимості повернення росіян і білорусів до міжнародного спорту заявили Скандинавські спортивні організації під час щорічної зустрічі, що відбулася в Осло, Норвегія. Допоки агресія проти України триває, питання їхнього повернення не може навіть обговорюватися. Про це повідомив Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт на своїй сторінці у Facebook.

  «Північні олімпійські комітети, Паралімпійські комітети і спортивні конфедерації закликали Олімпійський, Паралімпійський рух та всі міжнародні спортивні організації продовжувати демонструвати солідарність з українським народом та вимагати миру, підтримали рекомендації щодо недопуску до участі у міжнародному спорті російських та білоруських спортсменів і офіційних осіб та вважають вторгнення росії в Україну грубим порушенням міжнародного права», — зазначив Вадим Гутцайт.

  «Дякую за підтримку і незмінну позицію! Це важливо для нас. Представники країн-агресорів мають залишатися ізольованими від міжнародного спорту!» — написав Міністр.

  Ознайомитись з текстом заяви Скандинавських спортивних організацій можна за посиланням: https://cutt.ly/VVUxYZg