• In English
 • Вадим Гутцайт отримав Вифлеємський вогонь миру
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 19 грудня 2022 року о 17:26

  Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт отримав Вифлеємський вогонь миру.

  Традиційно напередодні Різдва скаути та пластуни поширюють вогонь, привезений з рідного міста Спасителя.

  Основна мета поширення символічного вогню з місця народження Ісуса Христа — підтримка і зміцнення віри у світле майбутнє. Вогонь є символом добрих справ і недарма його розносять саме діти та підлітки.

  Сьогодні представники Національної скаутської організації України «Пласт» та Національної Організації Скаутів України завітали і до Мінмолодьспорту, де передали священний вогонь очільнику відомства – Вадиму Гутцайту. Вони висловили подяку Вадиму Гутцайту від світової спільноти скаутів та пластунів за активну позицію, плідну роботу задля Перемоги України.

  Міністр у свою чергу подякував молоді за їхню важливу місію з поширення добра та миру, а також вручив провісникам добра та миру символічні подарунки.

  «Для мене велика честь отримати цей вогонь із ваших рук та відчути неймовірну енергію добра, яку він несе. Хай цей вогонь добра не згасає у ваших серцях та добрих помислах. Пишаюся молоддю України! Ви разом із усіма іншими робите усе можливе і неможливе задля демократичного розвитку нашої Держави! Слава Україні! Слава героям!» - сказав Вадим Гутцайт.

  Цьогоріч Вифлеємський вогонь став для нашої країни символом єдності та незламності у боротьбі за вільне і мирне майбутнє.