• In English
 • Вадим Троян: Захоплення в полон українських прикордонників – це один із проявів гібридної війни
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 02 березня 2018 року о 15:45

  Захоплення в полон українських прикордонників – це один із проявів гібридної війни, - наголосив заступник Міністра внутрішніх справ сьогодні, 2 березня, під час зустрічі звільнених з полону прикордонників Ігоря Дзюбака та Богдана Марцоня.

  «Кілька годин тому повернулися наші капітани. З жовтня вони утримувалися в Росії. Всі деталі їхнього захоплення будуть повідомлені після розслідування. Таке зухвале викрадення наших хлопців – це один із проявів гібридної війни», – заявив Вадим Троян.

  Заступник глави МВС висловив особливу вдячність за участь в процесі обміну Президенту Петру Порошенку, Міністру внутрішніх справ Арсену Авакову, Голові Держприкордонслужби Петру Цигикалу та народному депутату Ірині Геращенко.

  Вадим Троян наголосив, що МВС продовжує систематичну роботу щодо обміну військовополоненими.

  «У цьому році ми обміняли багато військовополонених. Але на досягнутому не зупиняємося, всі наші хлопці повернуться додому», – запевнив він.

  Нагадаємо, сьогодні, 2 березня, відбувся обмін двох полонених українських військових, капітанів ДПСУ Ігоря Дзюбака та Богдана Марцоня. Прикордонників утримували у в'язниці на території Росії з жовтня 2017 року.