• In English
 • Вадим Троян провів повітряний моніторинг кордону з РФ в межах ділянки Східного регіонального управління Держприкордонслужби
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 28 червня 2019 року о 11:15

  Заступник МВС Вадим Троян спільно з заступником Голови Держприкордонслужби Олегом Бляшенком під час робочої поїздки в Харківську та Луганську області з борта вертольота оглянув прикордонну інфраструктуру, інженерні споруди та загородження на українсько-російському кордоні.

  Під час візиту прикордонники ознайомили Вадима Трояна з ходом проведення робіт з облаштування кордону з РФ на ділянці відповідальності Східного регіонального управління. Заступник глави МВС також безпосередньо відвідав ділянку кордону, де наразі тривають роботи по інженерно-технічному облаштуванню.

  Зазначимо, що загальна протяжність контрольованої ділянки українсько-російського кордону по суходолу становить понад 1500 км.

  Під час поїздки Олег Бляшенко наголосив, що в межах Харківської області на кордоні з РФ обладнано більше 10 опорних пунктів, розгорнуто 4 комплекси відеоконтролю та сигналізації. А в межах Чернігівської, Харківської та Луганської областей створено понад 300 км протитранспортних ровів, прокладено більше 300 км рокадних доріг та контрольно-слідової смуги. Роботи наразі не зупиняються.

  «У 2019 році для реалізації Плану інженерно-технічного облаштування українсько-російського, українсько-молдовського кордону та територій, прилеглих до адмінмежі з ТОТ АР Крим, з бюджету профінансовано 123 млн грн (30% від передбачених коштів на 2019 рік). Робота у цьому напрямку триває», – зазначив Вадим Троян.