• In English
 • Під час виборів буде збільшено кількість нарядів поліції превенції для реагування на повідомлення з лінії 102
  Національна поліція України, опубліковано 28 червня 2019 року о 11:35

  Під час виборів буде збільшено кількість нарядів поліції превенції для реагування на повідомлення з лінії 102. Про це 27 червня повідомив Голова Національної поліції України Сергій Князєв під час робочої наради з керівниками департаментів превентивної діяльності та патрульної поліції.

  Глава Нацполіції наголосив на необхідності оперативного реагування поліцейських на кожне правопорушення, пов’язане з виборчим процесом. 

  Водночас саме поліцейські превенції – у складі нарядів патрульної поліції (ГРПП) у великих містах та груп реагування патрульної поліції у маленьких населених пунктах – першими виїжджають на повідомлення громадян.

  «Наголошую, що всі підрозділи поліції превенції ми створили, насамперед, для реагування на повідомлення, які надходять до нас від людей. Під час виборів напруга у суспільстві зростатиме, і ваше завдання – аби наші громадяни могли у безпеці реалізувати своє право на волевиявлення», – підкреслив Сергій Князєв.

  Голова Нацполіції додав, що для керівництва відомства робота ГРПП та всієї поліції превенції залишається пріоритетною.

  Нагадаємо, заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич повідомив, що навчання перед виборами показали злагодженість у діях сил підрозділів МВС.