• In English
 • В Україні запрацювали пункти обігріву для населення
  Державна служба України з надзвичайних ситуацій, опубліковано 16 січня 2021 року о 14:09

  З початку прогнозованого зниження температурних показників, рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в регіонах розпочали свою роботу пункти обігріву. Це зроблено з метою недопущення випадків обмороження та загибелі людей.

  Так, місцевими органами влади у взаємодії з ДСНС розгорнуто 4 тис. 227 пунктів обігріву, з них місцевим самоврядуванням - 4 тис. 200 стаціонарних пунктів, а ДСНС - 27 мобільних пунктів обігріву на базі наметів та транспортних засобів.

  Зокрема, у Тернополі рятувальники розгорнули пересувний пункт обігріву в парку ім. Шевченка.

  На території Кіровоградської області підпорядкованими підрозділами Управління ДСНС в області розгорнуто 2 мобільні пункти обігріву в спеціально відведених місцях м. Бобринець та смт Онуфріївка.

  Усі пункти ДСНС встановлено із дотриманням всіх вимог санітарно-гігієнічних норм та правил пожежної безпеки. Вони забезпечені засобами обігріву на твердому паливі, медичними аптечками та вогнегасниками. У пунктах обігріву організовано цілодобове чергування рятувальників.

  Пересувні пункти обігріву також базуються на Рівненщині, а саме у Сарнах, Дубно та в обласному центрі.

  На Миколаївщині пункти обігріву на базі транспортних засобів будуть курсувати по визначеним маршрутам на території Березанського, Вознесенського та Первомайського районів.

  У Запорізькій області встановлено 1 мобільний пункт обігріву на базі 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини у м. Мелітополь.

  Водночас на території Луганської області встановлено 4 пункти обігріву на базі наметів у Рубіжному, смт Станиці Луганській, смт Міловому та у Лисичанську.

  Ще один модуль, де громадяни можуть зігрітися, облаштовано на КПВВ «Станиця Луганська»

  Загалом, упродовж доби, що минула, до пунктів обігріву звернулось 360 осіб, з них 113 - до пунктів ДСНС.

  На звернення органів місцевої влади ДСНС можуть бути додатково розгорнуті пункти обігріву у визначених місцях.

  Адреси пунктів обігріву, розгорнутих на території України

  В Україні запрацювали пункти обігріву для населення В Україні запрацювали пункти обігріву для населення