• In English
 • В Україні розпочала роботу місія Кореї щодо оцінки системи державного контролю за виробництвом м’яса птиці та здоров’ям птиці

  Місія Кореї перебуває в Україні з метою оцінки системи державного контролю за виробництвом м’яса птиці та здоров’ям птиці, яка працюватиме та території нашої держави з 19 по 26 жовтня.

  У рамках свого візиту корейська делегація зустрілася з першим заступником Голови Держпродспоживслужби Андрієм Жуком, начальником Управління міжнародного співробітництва Ольгою Шевченко, начальником відділу організації протиепізоотичних заходів Олексієм Клименом, в.о. начальника Управління санітарних та ветеринарно-санітарних заходів на кордоні Андрієм Охрименком, представниками Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.

  Перший заступник Андрій Жук ознайомив колег із структурою, функціями і повноваженнями Держпродспоживслужби та її територіальних органів, вітчизняною системою державних лабораторій, заходами контролю за здоров’ям птиці, з процедурами державного контролю тощо.

  Учасники обговорили систему контролю захворювань птиці, включаючи ВПГП та Хворобу Ньюкасла, питання реєстрації птахогосподарств та системи простежуваності.

  Місія працюватиме в Черкаській та Київській областях.

  За цей час представники місії ознайомляться з роботою ДНДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи,  регіональних лабораторій, територіальних органів Держпродспоживслужби та виробництвом продукції птахівництва на підприємствах в зазначених областях.

  За підсумками роботи місії відбудеться зустріч у центральному апараті Держпродспоживслужби, після цього буде складено офіційний звіт про результати роботи делегації.