• In English
 • В Україні пройшов Тиждень Відкритого Уряду
  опубліковано 20 березня 2019 року о 12:44

  З 11 по 17 березня 2019 року в Україні вдруге проходив Тиждень Відкритого Уряду, започаткований Керівним комітетом Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” серед країн – членів Ініціативи. Метою його проведення є організація заходів, спрямованих на розвиток демократії, сприяння відкритості, покращення якості державного управління, співпрацю між громадянами та органами влади всіх рівнів.

  В Україні до Тижня Відкритого Уряду активно долучились міністерства, місцеві облдержадміністрації, навчальні заклади.

  Протягом тижня в різних куточках України проходили круглі столи, обговорення, конференції, панельні дискусії, дні відкритих дверей, семінари та тренінги з питань відкритості діяльності органів виконавчої влади, посилення співпраці з громадськістю та залучення нових партнерів, антикорупційної політики, доступу до інформації, гендерної рівності, використання новітніх технологій тощо. Загалом у рамках Тижня Відкритого Уряду проведено понад 25 заходів.


  Довідково

   

  “Партнерство “Відкритий Уряд” – багатостороння ініціатива, мета якої зробити уряди спроможними більш активно реагувати на потреби громадян.

  У рамках реалізації Ініціативи уряди країн-учасниць спільно з інститутами громадянського суспільства розробляють та реалізують дворічні національні плани дій. Кожен план дій повинен містити конкретні, амбітні зобов'язання, спрямовані на удосконалення прозорості, підзвітності та громадської участі.

  Україна приєдналася до Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” у вересні 2011 року. За цей час Урядом спільно з громадянським суспільством реалізовано 3 дворічні плани дій.