• In English
 • В Україні на 10 квітня погоджено дев'ять гуманітарних коридорів, - Ірина Верещук

  В Україні на 10 квітня погоджено дев'ять гуманітарних коридорів для евакуації людей із населених пунктів, постраждалих через бойові дії, у Запорізькій, Луганській та Донецькій областях. Про це повідомила Віце-прем'єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук. 
  Так, із Маріуполя та Бердянська передбачено евакуацію громадян до Запоріжжя на власному транспорті. До Бердянська також будуть відправлені автобуси з міста Запоріжжя.  З міста Токмак до Запоріжжя можна буде виїхати на власному транспорті, також будуть відправлені автобуси із Запоріжжя. Місце збору – вулиця Шевченка, 5. З міста Енергодара до Запоріжжя запланована евакуація на власному транспорті, також будуть відправлені автобуси з міста Запоріжжя. Місцева влада оголосить місце збору автомобілів.
  Крім того, погоджено такі маршрути евакуації на Луганщині: З міста Сєвєродонецька до міста Бахмута. Місце збору – проспект Хіміків, 28.
  З міста Лисичанська до міста Бахмута. Місце збору – ГТВ (РТИ), квартал 40 років Перемоги, вул. Сосюри, 324. З міста Попасної до міста Бахмута. Місце збору – вулиця Первомайська, 42. З міста Рубіжного до міста Бахмута. Із міста Гірського до міста Бахмута. Місце збору – вулиця Гагаріна, 13.
  Як зазначила Віце-прем'єр-міністр, усі маршрути гуманітарних коридорів у Луганській області працюватимуть у разі припинення вогню з боку російських окупаційних військ.