• In English
 • В Україні буде впроваджено європейські вимоги до дитячого харчування

  17 березня Комітет з питань аграрної та земельної політики одноголосно підтримав проект Закону № 4554 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства України у сфері дитячого харчування у відповідність до вимог законодавства ЄС» та рекомендував Верховній Раді ухвалити його в першому читанні.

  Проект Закону передбачає узгодження національного законодавства в сфері дитячого харчування із законодавством ЄС в цій сфері.

  «Ухвалення проекту Закону створить умови для забезпечення дітей безпечним дитячим харчуванням та дозволить виробникам розширити асортимент продуктів для дитячого харчування, а також виходити на зовнішні ринки з конкурентною продукцією. Про важливість такого кроку свідчить широка підтримка народних депутатів – понад 40 парламентарів стали співавтором даного проекту Закону», - зазначив заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Сергій Глущенко.

  Він повідомив, що фахівці Мінекономіки провели ряд зустрічей із національними та європейськими виробниками, щоб врахувати їх позицію і збалансувати їх інтереси.

   

  Детальніше з проектом Закону можна ознайомитись за посиланням: cutt.ly/PjrnOMW.