• In English
 • В Україні створюють Соціальний портал Мінсоцполітики, – рішення Уряду
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 13 червня 2024 року о 15:19

  В Україні створюють Соціальний портал Мінсоцполітики. Офіційна назва «Соціальний веб-портал електронних послуг Мінсоцполітики» та він є складовою Єдиної інформаційної системи соціальної сфери (ЄІССС). Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 13 червня, під час засідання Уряду.

  «Впровадження Соціального порталу Мінсоцполітики – важливий крок до ефективної цифровізації соціальних послуг. Величезні черги і стоси паперів відійдуть у минуле, а дистанційне звернення незабаром стане повсякденністю. Однак переваги відчують не лише громадяни, а й самі фахівці. Наприклад, завдяки автоматизації процесів зекономлений час вони зможуть присвятити людині або сім'ї, яка потребує соціальної підтримки» – сказав Костянтин Кошеленко, заступник Міністра соціальної політики з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

  Так, на порталі можна буде знайти всю необхідну інформацію про соціальні послуги, подати онлайн заяву або звернення, щоб їх отримати, або ж залишити повідомлення про людину або сім'ю, яка потребує соціальної підтримки. Крім того, не треба буде тривалий час очікувати на рішення уповноважених органів, адже такі запити розглядатимуть на місцях оперативно – ЄІССС автоматично підтягуватиме необхідну інформацію. Важливо й те, що громадяни матимуть можливість відстежувати статус своїх звернень в особистому кабінеті.

  Тож у перспективі, щоб отримати соціальні послуги, достатньо перейти на Соціальний портал Мінсоцполітики, авторизуватися в особистому кабінеті, обрати одну або декілька соціальних послуг та заповнити відповідну заяву.

  Наразі тривають приймальні випробування, а про офіційний запуск повідомлять окремо.