• In English
 • В Україні працюватиме Міжвідомча робоча група з питань реалізації державної санкційної політики
  Міністерство економіки України, опубліковано 30 серпня 2022 року о 18:25

  Уряд створив Міжвідомчу робочу групу з питань реалізації державної санкційної політики. Відповідне рішення прийняте на засіданні Кабінету Міністрів 30 серпня. 

  Серед основних завдань групи:

  • аналіз стану реалізації застосованих санкцій та моніторинг їх ефективності; 
  • визначення причин, що призводять до неналежної підготовки пропозицій про застосування, скасування та внесення змін до санкцій та їх реалізації, вивчення результатів діяльності у зазначеній сфері; 
  • розробка та подання рекомендацій та пропозицій до Кабінету Міністрів України.

  Міжвідомча група є тимчасовим консультативно-дорадчим органом Кабінету Міністрів України і працюватиме під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економіки. 

  До складу входять урядовці з міністерств економіки,  фінансів,  юстиції, внутрішніх справ, закордонних справ та з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. Також до роботи залучені представники Служби зовнішньої розвідки, Міністерства оборони та Голова Національного агентства з питань запобігання корупції. Передбачається залучення представників інших державних органів та відомств.

  Засідання відбуватимуться щонайменше раз на місяць.

  Нагадаємо, у квітні 2022 року Кабінет Міністрів України підтримав рішення про запровадження повного ембарго на імпорт товарів з російської федерації. Відтепер жодна продукція рф не зможе бути ввезена на територію України.

  У серпні Уряд ухвалив рішення про вилучення понад 900 об’єктів права власності росії на користь України.