• In English
 • В результаті проведення земельних аукціонів у вересні до бюджетів Сумщини надійшло майже 2 млн грн

  У вересні поточного року під час земельних торгів, організованих та проведених Головним управлінням Держгеокадастру в Сумській області, продано право оренди 38 земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 515,32 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

  Розмір річної плати за користування наділами, визначений за результатами торгів, становить 1 742 324 грн, який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Сумської області.

  Загалом на Сумщині ставка орендної плати в результаті земельних аукціонів становить 8,04-190,72% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

  Найдорожчою стала земельна ділянка площею понад 9 га в адмінмежах Московськобобрицької сільської ради Лебединського району Сумської області, орендна плата за яку зросла до 190,72% від нормативної грошової оцінки, що у грошовому еквіваленті складає 500 116 грн (стартова ціна становила 20 978 гривень).

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.