• In English
 • В Одеській області створено вже 35 опорних шкіл
  Одеська ОДА, опубліковано 31 жовтня 2018 року о 14:41

  В Одеській області функціонує вже 35 опорних шкіл з 65 філіями. Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

  «Кожна дитина в Одеській області повинна мати доступ до якісної освіти. Це незаперечна істина. Широка мережа опорних навчальних закладів дозволяє виконати це завдання. Вже сьогодні в них навчаються понад 16,5 тисячі учнів нашого регіону. У сільській місцевості вони отримують комфортні умови для навчання, професійне викладання предметів та можливість користуватися усіма перевагами дистанційної освіти. Я впевнений, невдовзі ми побачимо результативність створення опорних шкіл у показниках ЗНО», — підкреслив Максим Степанов.

  Зазначимо, рішення про утворення опорного закладу освіти «Раухівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Березівської районної ради Одеської області» та двох філій прийнято у жовтні 2018 року. Ця опорна школа стала тридцять п’ятою у регіоні.

  Нагадаємо, у 99,5% шкіл Одеської області наразі наявний високошвидкісний Інтернет. Понад 595 навчальних закладів підключено до мережі Wi-Fi. Також за ініціативи очільника регіону Максима Степанова впроваджується новий проект «Вчитель +», що має на меті забезпечити рівний доступ учнів до якісної освіти завдяки мережі дистанційних класів.

  Розвиток освіти та створення сучасних опорних шкіл у регіоні є одним із ключових пріоритетів Стратегічного плану дій «Розумний регіон» на 2017-2019 роки голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова.