• In English
 • В Одесі восени цього року запрацює ветеранський простір
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 19 липня 2019 року о 17:11

  На сьогодні  вирішується питання виділення відповідного приміщення, в якому з ветеранами та членами їхніх родин зможуть працювати психологи, юристи, буде зона відпочинку та дитяча кімната.

  Про це йшлося під час зустрічі заступника Міністра у справах ветеранів Оксани Гаврилюк з керівником територіального відділу Мінветеранів Миколою Сторожуком, членом Ради ветеранів Олександром Голопотелюком та представницями міжнародної організації "Stabilization support services".

  За словами представника члена Ради ветеранів в Одесі наразі розглядається кілька варіантів приміщень, в яких міг би розміститись ветеранський простір.

  Заступник Міністра наголосила, що робота має починатись вже зараз, не чекаючи остаточного вирішення питання з наданням приміщення.

  "Головне зібрати команду фахівців, які хочуть і можуть працювати з ветеранами. Команда, яка працює над проектом створення ветеранських просторів в регіонах України, надасть вам весь необхідний пакет документів, так звану "дорожню карту", як краще розбудувати цей центр. І тоді, як тільки отримаєте приміщення, зможемо запустити повноцінну роботу ветеранського простору», - додала Оксана Гаврилюк.

  "Ми вже готові оплачувати роботу психолога, який буде працювати з ветеранами та юриста. На це передбачені гроші, яки ми як міжнародна організація, отримали від уряду Великої Британії. Також ми готові оплатити роботу адміністратора ветеранського простору", - додала представниця "Stabilization support services" Валерія Вершиніна.