• In English
 • В Одесі відбулося 26-те засідання Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва
  Міністерство оборони України, опубліковано 24 травня 2018 року о 10:18

    23 травня в Одесі, в рамках поглиблення практичного партнерства України з НАТО в оборонно-технічній сфері, відбулося чергове 26-те засідання Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва.

  Під час засідання сторони підбили підсумки оборонно-технічного співробітництва та узгодили пріоритетні кроки поглиблення взаємодії з метою досягнення технічної сумісності ЗС України на короткострокову перспективу.

  Помічник секретаря НАТО з оборонних інвестицій Каміль Гранд підкреслив ефективне виконання заходів оборонно-технічного співробітництва в рамках Комплексного пакета допомоги та надав схвальну оцінку проведення реформ в галузі впровадження технічних стандартів у сфері оборони, реалізацію Трастових фондів НАТО.

  Сторони погодились щодо ефективності використання Дорожньої карти Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва як робочого документа, що координує питання досягнення технічної сумісності в оборонній сфері.  З метою оптимізації подальшої роботи сторони узгодили та схвалили оновлену Дорожню карту Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва.

  На завершення зустрічі заступника помічника Генерального секретаря НАТО з оборонних інвестицій Ернеста Герольда, який протягом майже 10 років сприяв реалізації проектів оборонно-технічного співробітництва, започаткування нових Трастових фондів Альянсом на підтримку обороноздатності України було нагороджено відзнакою Міністерства оборони України – медаллю “За розвиток військового співробітництва”.