• In English
 • В Мінсоцполітики укладено Меморандум щодо підтримки трансформації сфери соціальних послуг
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 09 січня 2024 року о 12:28

  У грудні 2023 року Міністерство соціальної політики України і компанія Deloitte підписали Меморандум про взаєморозуміння та домовились про співпрацю для підтримки трансформації сфери соціальних послуг.

  Метою Меморандуму є реалізація спільних проектів, зокрема щодо удосконалення надання соціальних послуг та цифровізації процесів у соціальній сфері.

  Співробітництво Мінсоцполітики та Deloitte на основі укладеного Меморандуму відбуватиметься за такими основними напрямами:

  • розвиток механізму закупівлі соціальних послуг та реорганізація Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю;

  • діагностика та рекомендації для поліпшення роботи Єдиної інформаційної системи соціальної сфери («ЄІССС»); 

  • розробка цільової операційної моделі для Державного підприємства «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України» («ДП ІОЦ»).

  Міністр соціальної політики України, Оксана Жолнович, підкреслила важливість розвитку співпраці між Міністерством та компанією Deloitte, особливо в умовах повномасштабної війни.

  Вона подякувала партнерам і додала, що в умовах надзвичайних викликів, що постали перед чинною системою соціальних послуг, держава має забезпечувати потреби особливо вразливих верств населення. Відтак, технічна та нормотворча підтримка партнерів  забезпечить інклюзивність та доступність цифрових послуг для тих, хто цього потребує найбільше.

  Під час зустрічі сторони предметно обговорили напрями, за якими Deloitte, спільно з партнерами, тісніше взаємодіятимуть та реалізовуватимуть співпрацю з Міністерством. Робота в рамках дії Меморандуму включатиме широкий спектр заходів, від консультацій і розробки документів до формування робочих груп для розроблення та реалізації політик.

  Співпраця між сторонами спрямована на полегшення впровадження реформ у соціальній політиці України та задоволення термінових і висхідних потреб у сфері соціальних послуг.