• In English
 • У Міністерстві оборони України відбулися українсько-японські оборонні консультації
  Міністерство оборони України, опубліковано 19 вересня 2019 року о 17:53

  Сьогодні, 19 вересня, в Міністерстві оборони України відбулися українсько-японські консультації, на яких сторони обговорили шляхи подальшої співпраці та взаємодії між оборонними відомствами.

  Від української сторони у заході взяли участь заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко. Японську делегацію очолював генеральний директор з питань міжнародного співробітництва Міністерства оборони Японії пан Хідео Сузукі.

  Під час зустрічі Анатолій Петренко подякував іноземним колегам за плідну співпрацю та значний внесок у розвиток двостороннього співробітництва між Україною та Японією в оборонній сфері.

  «Ми дуже вдячні Японії за непохитну політичну позицію щодо підтримки України на міжнародній арені. Ми пишаємося, що Японія солідарна з Україною у наших міжнародних зусиллях. Високо цінуємо економічну і політичну підтримку, яку Уряд Японії надає Україні», – зазначив Анатолій Петренко.

  У ході зустрічі представник української делегації поінформував японську сторону про безпекову ситуацію в Україні та регіоні. Учасники зустрічі також обмінялися думками щодо існуючих безпекових викликів та загроз.

  Під час діалогу іноземну делегацію ознайомили з перебігом впровадження оборонної реформи, її основними досягненнями та перспективними напрямками реформування оборонного відомства України.

  Також під час консультації сторони обговорили військове співробітництво у медичній та військово-технічній сферах. Особливу увагу було приділено можливості співпраці у сфері кібербезпеки.