• In English
 • У Києві відбулось 4 засідання Ради з питань торгівлі та сталого розвитку

  21 червня 2019 року у Будинку Уряду було проведено 4 засідання Ради з питань торгівлі та сталого розвитку під головуванням заступника голови Ради, Генерального директора Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України Ольги Стефанішиної.

  Головною метою 4 засідання Ради було проведення інтерв’ю з учасниками відбору до списку кандидатів до Групи експертів, за результатами якого Рада шляхом голосування відбере відповідних кандидатів.

  Окрім цього, учасники засідання Ради мали можливість ознайомитись зі списком осіб до Групи експертів, що є громадянами держав-членів ЄС, що був наданий представниками Європейської Комісії, та підтримали список кандидатів до Групи експертів, що не є громадянами жодної Сторони Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.

  Також під час засідання Радою був схвалений План заходів її діяльності до кінця 2019 року.

  Довідково

  Повний список експертів складатиметься з  15 осіб, де  5 експертів не є громадянами будь-якої Сторони та працюють у складі Правління Групи експертів. Експерти мають бути незалежними та не повинні приєднуватися або отримувати інструкції від жодної зі Сторін або організацій, представлених у Дорадчій (-их) групі (-ах). Повний список експертів для виконання цілей буде затверджений спільним рішенням Підкомітету з питань торгівлі та сталого розвитку.