• In English
 • У Києві стартував семінар щодо забезпечення належного рівня доступу до публічної інформації центральними органами виконавчої влади
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 04 квітня 2019 року о 12:45

  Доступ до інформації - це потужний інструмент, який повертає громадянину його найголовніший статус - статус господаря, який наймає владу, а також її контролює. В цьому переконаний заступник директора департаменту - начальник відділу права на звернення та отримання інформації Департаменту моніторингу інформаційних прав Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини Олексій Кабанов.

  Свою думку він висловив відкриваючи семінар "Забезпечення належного рівня доступу до публічної інформації центральними органами виконавчої влади".

  Захід, який відбувається в Будинку Уряду, організований Центром "Ейдос" та Департаментом інформації та комунікації з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

  Планується обговорити ряд актуальних питань. Зокрема, методології оцінки рівня забезпечення доступу до публічної інформації суб'єктами владних повноважень, останні новинки судової практики в сфері права на доступ до публічної інформації , найпоширеніші порушення, які допускають розпорядники тощо. Крім того, буде проведена дискусія щодо ключових проблем, які заважають розпорядникам належним чином забезпечувати доступ до публічної інформації та як їх подолати.