• In English
 • В АМКУ обговорили проблемні питання на ринку кінопродукції
  Антимонопольний комітет України, опубліковано 21 червня 2018 року о 18:15

  20 червня 2018 року в Антимонопольному комітеті України під керівництвом державного уповноваженого Комітету Агії Загребельської проведено робочу зустріч щодо з'ясування проблемних питань на ринку кінопродукції.

  Метою зустрічі є дослідження, яке розпочинає Антимонопольний комітет на ринках кінопродукції (виробництва, дистрибуції, демонстрації) задля з’ясування стану конкуренції, проблемних питань, що стримують розвиток конкуренції або спотворюють чи обмежують її.

  Під час робочі зустрічі було обговорено такі питання:

  - співпраці учасників ринків у ланцюгу «Виробник (правовласник) – Дистриб’ютор – Демонстратор»;

  - підходи до розрахунку часток суб’єктів господарювання на кожному з ринків;

  - інструменти, за допомогою яких учасники ринку мають потенційну можливість зловживати своїм становищем та наявність/відсутність таких практик;

  - наявність/відсутність антиконкурентних практик на ринках тощо.

  За результатом обговорення учасники процесу дійшли згоди щодо необхідності проведення масштабного дослідження, яке допоможе, в тому числі, й учасникам ринку, побачити загальну картину стану справ на ринку кінопродукції, а також зазначили про готовність сприяти в його проведенні.

  У заході взяли участь представники органів влади, виробників, постачальників, дистриб'юторів та демонстраторів кінопродукції, громадських організацій та юридичних установ.