• In English
 • Уже 58-й ЦНАП відкрили у Дніпропетровській області, – Валентин Резніченко
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 11 січня 2019 року о 10:52

  У Могилівській об’єднаній громаді відкрився новий Центр надання адміністративних послуг. Це вже 58-й ЦНАП на Дніпропетровщині. За цим показником область –  лідер в Україні. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

  «Адміністративні послуги максимально наближаємо до людей. Прагнемо, аби всі необхідні сервіси мешканці могли отримати в одному місці і без зайвого клопоту. Для цього створюємо ЦНАПи. Наразі на Дніпропетровщині функціонують 58 Центрів надання адмінпослуг та їхніх філій. Це найбільше в Україні», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

  Черговий ЦНАП на Дніпропетровщині відкрили в селі Могилів по вул. Панікахи,3. Тепер місцевим мешканцям не треба їхати за 10 км до Царичанки, всі адмінпослуги – поруч і без черг. 

  «Тепер дуже зручно. Я це відчула на собі. Оформила субсидію, і не треба їхати до райцентру», – розказала місцева мешканка Людмила Мотичак.

   У ЦНАПі доступні 60 послуг: від прописки й виписки до реєстрації нерухомого майна.

   «Могилівська ОТГ утворилася у 2015 році, і ми тільки мріяли про ЦНАП. Сьогодні мрія стала реальністю. Тепер ми увійшли до великої «ЦНАПівської родини» області. Плануємо розширювати кількість адмінпослуг. Зокрема, хочемо надавати пакетні сервіси», – наголосила керівник Могилівського ЦНАПу Оксана Перепелиця.

  Це вже 11-й ЦНАП, який відкрився в об’єднаній громаді області. 

  «Для громади, у якій більше 4 тисяч людей, важливо, що є такий функціональний ЦНАП. Тут надаються всі послуги, що необхідні для мешканців сільської місцевості. Найбільш затребувана послуга – оформлення субсидії. Також тут присутній представник Пенсійного фонду. Сподіваємося, незабаром з’явиться робоча станція з видачі біометричних документів», – зауважила заступник директора департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олена Лічманенко.

  Найближчим часом ЦНАП відкриється у Томаківці.

  Наразі на Дніпропетровщині Центри надання адмінпослуг та їхні філії працюють: 22 – у районах, 23 – в містах, 11 – в об’єднаних громадах, 2 – в селах.