• In English
 • Усунуто обмеження у проведенні конкурсу до Громадської ради – рішення Уряду
  Національне агентство з питань запобігання корупції, опубліковано 08 квітня 2020 року о 16:37

  Усунуто обмеження у проведенні конкурсу з формування Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК). Відповідні зміни до постанови Кабінету Міністрів №952З ухвалено на засіданні Уряду 8 квітня.

  Тепер  у конкурсі до Громадської ради при НАЗК можуть взяти участь особи, які входять до складу громадських рад, рад громадського контролю при правоохоронних органах та до складу Громадської ради доброчесності. Також завдяки змінам до постанови буде спрощено процедуру подання документів та забезпечено прозорість допуску громадських об’єднань та кандидатів до участі в конкурсі.

  «Формування професійної Громадської ради при НАЗК – одна з важливих передумов для ефективної реалізації антикорупційної політики в Україні, – зазначив голова НАЗК Олександр Новіков. – Саме тому ми ініціювали усунення надмірних обмежень та забезпечили всі умови для того, аби конкурс відбувся прозоро та відкрито».

  Про умови та строки проведення конкурсу з формування складу Громадської ради при НАЗК буде оголошено на офіційному сайті та телеграм-каналі НАЗК.