• In English
 • Урядовою уповноваженою з прав осіб з інвалідністю було представлено початок проекту «Дитляндія»
  Урядовий уповноважений з прав осіб із інвалідністю, опубліковано 12 вересня 2018 року о 17:20

  12 вересня відбулась прес-конференція, присвячена початку проекту «Дитляндія». Проект втілюється Громадською організацією «Гармонія» спільно з Урядовою уповноваженою з прав осіб з інвалідністю, за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. В рамках проекту буде проведено інформаційну кампанію щодо створення умов для забезпечення рівних прав дітей, включно з дітьми з інвалідністю, подолання стереотипів та розбудови інклюзивної свідомості в Україні. Проект створить серію дитячих розважально-пізнавальних телепередач «Дитляндія», в якій діти будуть героями тематичних програм.

  Під час проведення прес-конференції висвітлювалась важливість та актуальність наявності такого телевізійного продукту, який допоможе у формуванні інклюзивної свідомості та толерантності як у дітей, так і у батьків, які будуть разом дивитися телепередачі.

  Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю зазначила, що команда проекту зараз веде пошук активних, талановитих, неординарних дівчаток та хлопчиків від 10 до 16 років, які б могли поділитися своїми захопленнями, талантами чи вміннями та взяти участь у зйомках телепередач. Адже участь у такому проекті зможе допомогти повірити у себе самим учасникам, а тих, хто поруч, навчить бачити в дитині її особистість та можливості, а не інвалідність.

  Для того щоб взяти участь у проекті  потрібно заповнити анкету за посиланням:

  https://goo.gl/forms/z0ZltqobmNfjlAgU2
  Додаткову інформацію щодо проекту можна отримати, написавши на електронну адресу Dytliandia@gmail.com або за телефоном (097) 502 46 28

  Урядовою уповноваженою з прав осіб з інвалідністю було представлено початок проекту «Дитляндія» Урядовою уповноваженою з прав осіб з інвалідністю було представлено початок проекту «Дитляндія»