• In English
 • Розглянуто питання щодо збільшення фінансування програми «теплих кредитів» для ОСББ у цьому році

  Відповідно до окремого доручення Кабінету Міністрів на засіданні Урядового комітету з питань європейської, євроатлантичної інтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку розглянуто проекти актів Уряду щодо додаткового виділення 380,7 млн грн на фінансування програми «теплих кредитів» для ОСББ у цьому році.

  Зазначені акти розроблено Держенергоефективності спільно з Мінрегіоном, зважаючи на високий попит на державну підтримку з боку ОСББ та завершення прийому заявок деякими банками.

  За прогнозними даними, у разі збільшення фінансування програми для ОСББ у 2019 р.:

  - ще близько 3 тисяч ОСББ, а це в середньому понад 230 тис. сімей, зможуть скористатися «теплими кредитами»;

  - загальний обсяг кредитів, які зможуть залучити ОСББ, сягне більше 760 млн гривень.

  Впровадження комплексу заходів із енергоефективності в ОСББ дозволить значно (у деяких випадках навіть у 2 та більше разів) зменшити комунальні платежі для всіх родин, які мешкають у будинку.

  За результатами засідання Урядового комітету прийнято рішення опрацювати проекти актів профільними міністерствами у найкоротший термін та винести їх на розгляд Уряду.

  Сподіваємось на якнайскоріше рішення Уряду та Комітету ВРУ з питань бюджету щодо збільшення фінансування програми «теплих кредитів» для ОСББ у цьому році.