• In English
 • Урядовий комітет підтримав проект розпорядження про утворення Агенції оборонних технологій

  30 вересня на черговому засіданні Урядовий комітет з питань національної безпеки і оборони, стратегічних галузей промисловості та інфраструктури підтримав проект урядового розпорядження "Про утворення державної установи "Агенція оборонних технологій".

  "Надалі – рішення Уряду, ряд організаційних та нормативних кроків, і в Україні з’явиться нова спеціалізована державна інституція", – зазначив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.

  За словами очільника Мінстратегпрому, Агенція оборонних технологій сприятиме підвищенню ефективності науково-дослідної діяльності в інтересах оборонної промисловості держави, а також надаватиме додаткові можливості підприємствам ОПК у забезпеченні потреб Збройних Сил України та інших складових сектору безпеки й оборони нашої країни у новітніх зразках озброєння, військової та спеціалізованої техніки.

  "Це не буде громіздка та повільна установа. До її складу, безумовно, увійдуть фахівці галузі, які активно співпрацюватимуть із провідними профільними вітчизняними науковими закладами, установами та організаціями, експертними та аналітичними структурами, а також підприємствами різних форм власності в контексті створення та реалізації в Україні сучасних технологічних рішень", – пояснив Олег Уруський.

  Урядовець вважає важливим те, що очікуваний обсяг видатків на утворення та утримання Агенції є незначним і становитиме в середньому 30 млн грн на рік.

  "Одним із інструментів у роботі Агенції оборонних технологій стане Державна цільова оборонна програма з реалізації в інтересах сектору безпеки і оборони України проектів з виконання наукових досліджень і розробок, розробок нових технологій. Проект розпорядження Кабінету Міністрів України про схвалення Концепції Програми вже розроблено Мінстратегпромом", – додав Віце-прем’єр-міністр України.


  Урядовий комітет підтримав проект розпорядження про утворення Агенції оборонних технологій Урядовий комітет підтримав проект розпорядження про утворення Агенції оборонних технологій