• In English
 • Урядовий комітет під головуванням Ольги Стефанішиної затвердив план реалізації комунікаційної стратегії у сфері євроінтеграції на 2021 рік
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 12 квітня 2021 року о 16:40

  Урядовий комітет з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, міжнародного співробітництва, культури, молоді, спорту та інформаційної політики під головуванням Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної затвердив план реалізації стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2021 рік.

  За словами Ольги Стефанішиної, узгоджений план комунікаційної стратегії допоможе посилити інформування про європейські цінності і стандарти для громадян України у простій та доступній формі, а також боротися з дезінформацією, яка дискредитує відносини України з Європейським Союзом.

  «Євроінтеграція ‒ це про те, як зробити життя українців кращим та більш комфортним, про нові можливості та зрозумілу інформацію про них. План комунікації, який ми сьогодні затвердили, зробить інформаційну роботу усіх міністерств більш скоординованою. У простій та доступній формі міністерства зможуть пояснювати, як державна політика у сфері євроінтеграції впливає на життя кожного із нас», ‒ сказала Ольга Стефанішина.

  Крім того, під час засідання урядовий комітет узгодив оновлення складу Координаційної ради з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки.

  Обидва документи будуть передані на розгляд Уряду найближчим часом.