• In English
 • Урядові комунікаційники дізнавалися сьогодні, як використовувати сучасні технології для впровадження антикорупційної комунікаційної стратегії
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 15 березня 2019 року о 19:46

  Як використовувати сучасні технології для впровадження антикорупційної комунікаційної стратегії дізнавалися сьогодні урядові комунікаційники під час тренінгу за підтримки програми USAID#ВзаємоДія, який відбувся у Будинку Уряду в рамках Тижня Відкритого Уряду на платформі «Єдиний голос».

  Тренер Кейт Хед (International Media Solutions) розповіла про тенденції на поточний рік у сфері комунікаційної платформи в Україні. Зокрема, відзначивши переваги соціальних мереж, з яких громадяни в основному дізнаються інформацію, при цьому використовуючи активно мобільні телефони, через які навіть дивляться телевізор.

  Тому, враховуючи запити суспільства, необхідно правильно будувати урядові комунікації задля того, щоб люди чули, бачили та знали про впроваджувані Урядом реформи та їхню діяльність.

  І перш ніж комунікувати за допомогою діджитал-каналів необхідно знати: за якими законами і правилами живе відповідна платформа, хто послуговується нею, щоб потрібну інформацію донести до відповідної цільової групи. «Соціальні мережі відрізняються від іншого контенту. Там велика конкуренція. Якщо у вас не буде якісного контенту – вас не будуть читати, у вас не буде підписників», - наголосила Кейт Хед.

  Вона розповіла про можливості та особливості соціальних мереж (Facebook, Instagram, Твíттер, LinkedIn) та месенджерів, а також інструменти  досягнення ефективних комунікацій за допомогою мультимедійних засобів.

  Водночас, як відзначила спікер, урядовцям варто застосовувати нові  форми комунікації, щоб з одного боку бути ближчими до людей, а з іншого – щоб люди краще розуміли, чим займається Уряд.

  Нагадаємо, вчора у рамках Тижня Відкритого Уряду обговорено питання протидії корупції в Україні.

  Тиждень Відкритого Уряду в Україні стартував 11 березня 2019 року.

  Урядові комунікаційники дізнавалися сьогодні, як використовувати сучасні технології для впровадження антикорупційної комунікаційної стратегії Урядові комунікаційники дізнавалися сьогодні, як використовувати сучасні технології для впровадження антикорупційної комунікаційної стратегії Урядові комунікаційники дізнавалися сьогодні, як використовувати сучасні технології для впровадження антикорупційної комунікаційної стратегії Урядові комунікаційники дізнавалися сьогодні, як використовувати сучасні технології для впровадження антикорупційної комунікаційної стратегії