• In English
 • Урядовці та дипломати зібрали для українських військових понад 130 тисяч гривень у межах благодійного аукціону «Ангели надії»
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 09 лютого 2019 року о 12:15

  Представники Уряду України,  дипломати, очільники міжнародних інституцій та представники медіа зібрали для українських військових 131  тисячу гривень в межах благодійного аукціону «Ангели надії». Захід відбувся 8 лютого під патронатом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе.

  «П’ять років наші мужні захисники та захисниці стримують навалу найбільшої і найцинічнішої армії на континенті. Ця боротьба вимагає від нас не лише військової спроможності, а насамперед нашої єдності, любові і чуйності. Саме це, окрім зброї і дипломатії, переконана, є запорукою нашої перемоги. Саме це відрізняє нас від агресора і робить непереможними», – наголосила Віце-прем’єр-міністр.

  Кошти зібрали за рахунок продажу рукописних картин із зображенням ангелів на ґонтах (дерев’яних  дощечках зі старої покрівлі даху церкви Святого Юра в Дрогобичі). 19 лотів намалювали відомі в Україні жінки, з-поміж яких співачка Анжеліка Рудницька, телеведуча Юлія Бориско, журналістка Наталка Фіцич, перший заступник Міністра інформаційної політики Еміне Джапарова, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості Наталія Бойко та інші. В аукціоні брали участь представники іноземних посольств та представництв, міністерств, Парламенту та громадських організацій.

  «Наша ідея народилася для того, щоб об’єднати жінок, яким не байдужа доля України. Ми маємо можливість долучитися до важливої справи, адже не можна забувати, якою ціною нам дається мир над нашими головами», – зазначила ініціатор проекту, народний депутат Оксана Юринець.

  Учасниці проекту малювали картини під керівництвом відомого художника-іконописця Лева Скопа.

  «Хоч у волонтерському проекті беруть участь не професійні художники, але кожна картина виходить неповторною і унікальною. Це тому, що наші учасниці малюють серцем», – підкреслив іконописець.

  Найдорожче продали зображення ангела співачки Анжеліки Рудницької. За лот виручили 12 тисяч гривень.

  Зібрані від продажу картин кошти передадуть на потреби Центру реабілітації воїнів АТО «Фенікс», де медики на волонтерських засадах повертають до звичного мирного життя сотні військовослужбовців, що пройшли пекло війни.

  Довідково 

  «Ангели надії» – волонтерський проект, мета якого – допомога українським військовим та їхнім родинам  через благодійні аукціони. Лотами є рукописні картини із зображенням ангелів, які малюють відомі жінки України. 8 лютого відбувся вже сьомий етап проекту. За попередні шість аукціонів вдалося зібрати понад 170 тисяч гривень.

  Урядовці та дипломати зібрали для українських військових понад 130 тисяч гривень у межах благодійного аукціону «Ангели надії» Урядовці та дипломати зібрали для українських військових понад 130 тисяч гривень у межах благодійного аукціону «Ангели надії» Урядовці та дипломати зібрали для українських військових понад 130 тисяч гривень у межах благодійного аукціону «Ангели надії»