• In English
 • Урядом внесено зміни до Положення про Український фонд соціальних інвестицій
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 01 липня 2020 року о 14:08

  Сьогодні, 1 липня на засіданні Уряду було схвалено постанову Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до Положення про Український фонд соціальних інвестицій”.

  Рішення Уряду ініційоване Міністерством соціальної політики України з метою забезпечення реалізації проектів економічного і соціального розвитку в Україні, які підтримуються Світовим банком та іншими міжнародними фінансовими організаціями, а також впорядкування діяльності УФСІ.

  Постановою розширено склад наглядової ради УФСІ через залучення до співголовування у наглядовій раді УФСІ Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, введення до складу наглядової ради УФСІ представників інших міністерств, а також (за згодою) представників донорів і міжнародних фінансових організацій, які підтримують проекти економічного і соціального розвитку в Україні.

  Передбачені зміни також стосуються форми роботи наглядової ради УФСІ, зокрема, визначення процедури проведення чергових і позачергових засідань та прийняття рішень.


  Довідково

  Український фонд соціальних інвестицій був створений відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.04.2000 № 740 „Про утворення Українського фонду соціальних інвестицій”.