• In English
 • Уряд затвердив Правила надання послуг поштового зв’язку спеціального призначення
  Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України, опубліковано 22 липня 2021 року о 13:11

  Уряд прийняв постанову «Про затвердження нових Правил надання послуг поштового зв’язку спеціального призначення». Документ дасть можливість покращити діяльність Державного підприємства спеціального зв'язку, яке входить до сфери управління Адміністрації Держспецзв'язку.

  «Підприємство вже понад 80 років надає унікальні послуги з перевезення всіх видів зброї та боєприпасів, транспортування вибухових та інших небезпечних речовин, перевезення різних цінностей та специфічних медичних препаратів. Прийнята Урядом постанова - це важливий документ, який враховує багаторічний досвід переміщення небезпечних вантажів, які не можуть відправлятися звичайною поштою, та впроваджує нові значно ефективніші підходи, за якими надаються такі послуги», - прокоментував прийняття постанови Голова Держспецзв’язку Юрій Щиголь.

  Він також зауважив, що передбачені постановою новації є основою для подальших якісних змін на підприємстві, яке здійснює доставку спеціальних поштових відправлень.

  Нагадаємо, Державне підприємство спеціального зв'язку надає послуги поштового зв’язку спеціального призначення: кур’єрські послуги по території України та послуги з пересилання міжнародних відправлень, доставки цінних відправлень, а також збройного супроводження.