• In English
 • Уряд затвердив план заходів з увічнення пам’яті захисників України
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 21 січня 2021 року о 14:22


  Уряд затвердив розроблене Міністерством у справах ветеранів України розпорядження КМУ «Про заходи з увічнення пам’яті захисників України на період до 2025 року».

  За словами Міністра у справах ветеранів України Юлії Лапутіної, виконання затвердженого плану загальнодержавних заходів сприятиме вшануванню пам’яті захисників, консолідації та розвитку української нації, її історичної свідомості, а також формуванню позитивного образу ветерана.

  «Вшанування пам’яті захисників України є пріоритетом державної політики. Збереження національної пам’яті невід’ємною складовою національно-патріотичного виховання та запорука зміцнення єдності українців»,- підкреслила Юлія Лапутіна.

  Міністр переконана, що лише спільні зусилля органів влади та громадського суспільства вдасться підняти на новий рівень питання про увічнення захисників України.

  У 2021 році заплановано початок заходів зі спорудження Українського національного пантеону у місті Києві. Також передбачається проведення заходів зі створення Національного військового меморіального кладовища. Продовжиться робота із впровадження практики патронування могил та військових поховань захисників України військовими частинами, закладами освіти та культури.