• In English
 • Уряд затвердив план заходів із підготовки та відзначення 100-річчя Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка
  Міністерство культури України, опубліковано 07 лютого 2019 року о 11:40

  Враховуючи вагомий внесок Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка у розвиток українського театрального мистецтва  та з нагоди відзначення у 2020 році 100-річчя від дня його заснування, затверджено план заходів із підготовки та відзначення ювілею театру. Відповідне розпорядження схвалене на засіданні Уряду 6 лютого.

  Відповідно до затвердженого плану, впродовж 2020 року відбудеться низка урочистостей, присвячених 100-річчю заснування Національного академічного драматичного  театру імені Івана Франка. Зокрема, проведення міжнародного театрального фестивалю за участю українських і зарубіжних театральних колективів, всеукраїнського гастрольного туру Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, а також конференції, присвяченої діяльності театру.

  Документом передбачено опрацювання в установленому порядку питання  здійснення впродовж 2019-2020 років капітального ремонту та облаштування приміщень театру, забезпечення, зокрема, доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення та оновлення матеріально-технічної бази закладу.

  Планується  у січні 2020 року здійснити виготовлення та випуск в обіг поштових марок і конвертів, присвячених 100-річчю Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, та спецпогашення поштових марок.

  Крім того, планується випуск видань щодо діяльності і творчих здобутків театру, в тому числі із записами кращих його вистав та випуск відповідної сувенірної продукції.