• In English
 • Уряд затвердив нові технічні регламенти та вніс зміни до деяких чинних

  4 липня 2018 року Кабінет Міністрів України затвердив Технічний регламент рухомого обладнання, що працює під тиском, та Технічний регламент приладів, що працюють на газоподібному паливі. Мінекономрозвитку розробило технічні регламенти на основі Директиви 2010/35/ЄС та Регламенту (ЄС) 2016/426 відповідно.

  Уряд також вніс зміни до трьох технічних регламентів з метою приведення їх у повну відповідність до положень Директив ЄС 2006/42/ЄС щодо машин і механізмів, 2014/35/ЄС стосовно низьковольтного електричного обладнання та 2014/30/ЄС стосовно електромагнітної сумісності обладнання.

  Затвердження технічних регламентів та відповідних змін забезпечать виконання умов для укладення між Україною та ЄС Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції (АСАА), яка у свою чергу забезпечить вільний доступ відповідного українського обладнання на ринки ЄС на основі взаємного визнання результатів оцінки відповідності.

  Гармонізація норм технічних регламентів з відповідними нормами Детектив ЄС дозволить усунути бар’єри у торгівлі з Європейським Союзом, підвищить рівень безпечності продукції до загальноєвропейського та посилить відповідальність виробників і постачальників за безпечність продукції.

  Проекти рішень Уряду розроблені Мінекономрозвитку на виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами.