• In English
 • Уряд запустить програму дешевих кредитів для відкриття бізнесу, - Олексій Гончарук
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 04 грудня 2019 року о 19:16

  За ініціативою Президента України Уряд готує до старту потужний інструмент — програму з підтримки мікро- та малого підприємництва. Вона запрацює з 1 лютого 2020-го року.

  Про це повідомив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

  “Її суть дуже проста — стимулювати появу нових підприємців та заохотити повертатись наших заробітчан додому й відкривати бізнес тут”, - зазначив Глава Уряду.

  За його словами, зараз напрацьовують всі необхідні рішення для запуску. Уже найближчим часом почнуть приймати заявки. А поки на веб-сайті http://smeprogram.guf.gov.ua/ можна залишити запит, і коли програма запрацює, менеджери сконтактують щодо участі.

  Обсяг кредиту — 1,5 млн грн на 5 років.

  Прем’єр-міністр пояснив співвідношення відсоткових ставок: “5% річних — якщо виручка до 25 млн грн і створюються мінімум 2 робочих місця; 7% річних — для бізнесу з виручкою до 25 млн грн, який не створює нових робочих місць (але за кожного нового працівника ставка знизиться на 0,5%!); 9% річних — для бізнесу з виручкою до 50 млн грн”.

  “Для участі знадобиться бізнес-план, якщо ви плануєте бізнес з нуля. Якщо ж вже працюєте, то позитивна фінансово-кредитна репутація та платіжна дисципліна”, — підкреслив Олексій Гончарук.

  Зазначимо, що стартапи зможуть брати участь лише від початку своєї діяльності, а діючий бізнес — лише той, що працює мінімум 12 місяців. При цьому, сам учасник інвестує 20% власних коштів від усіх витрат.

  Більше подробиць уже незабаром!

  Відео: Про програму дешевих кредитів для бізнесу: "Повертайся та залишайся!"

  Уряд запустить програму дешевих кредитів для відкриття бізнесу, - Олексій Гончарук