• In English
 • Уряд започатковує пілотний проект стажування молодих фахівців в органах влади, – Олександр Саєнко
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 23 травня 2018 року о 13:00

  Уряд України, на засіданні 23 травня, прийняв рішення реалізувати пілотний проект щодо впровадження Національної програми стажувань в центральних органах виконавчої влади, яка, в перспективі, дозволить залучити молодих, амбітних фахівців до роботи на державній службі, повідомив Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко.

  "Це рішення є вкрай важливим для виконання пріоритетних завдань Уряду в рамках реформування державної служби в країні", - підкреслив він.

  За словами Міністра, взяти участь у прозорому конкурсному відборі на стажування можуть студенти вищих навчальних закладів, які завершують навчання на ступінь бакалавра, магістра, або отримали диплом бакалавра чи магістра менш ніж за 5 років до реалізації програми. Претенденти мають вільно володіти державною мовою та однією з офіційних мов Ради Європи.

  Крім того, в рамках проекту, буде створено Секретаріат Національної програми стажування в ЦОВВ, який буде координувати створення офіційного веб-сайту проекту, оголошення та здійснення конкурсного відбору, розповсюдження інформації в ЗМІ та соціальних мережах, проведення онлайн-тестування, організацію співбесід з кандидатами, проведення тренінгів для стажистів.

  Подаючи документи, претендент на стажування має обрати свою спеціалізацію – тип роботи який саме його цікавить. Наприклад: юрист, аналітик, організатор, комунікатор тощо.

  Тривалість стажування складатиме не більше 3 місяців та буде проводитись до 30 вересня 2018 року. Також буде опрацьоване питання надання стипендій стажистам Національної програми.

  Координувати пілотний проект буде Міністерство економічного розвитку і торгівлі, яке виступило ініціатором проекту.

  "Проект дозволить відібрати найкращих з тих, хто бажає не на словах, а на ділі якісно і ефективно працювати на держслужбі, впроваджувати стандарти роботи світового зразка та вести країну до світлого майбутнього", - сказав Олександр Саєнко.