• In English
 • Уряд зацікавлений у розбудові потужних регіонів, — Денис Шмигаль
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 12 травня 2021 року о 15:52

  Під час виїзного засідання в Чернігівській області Уряд затвердив передачу низки майнових комплексів у комунальну власність громад. Як підкреслив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, вони будуть використані для облаштування амбулаторій.

  «Реформа децентралізації дає свої плоди: все більше громад стають самодостатніми й багатшими, і вони постійно покращують свій життєвий простір та сервіси. Передача майна в комунальну власність громад Чернігівщини допоможе їм покращити якість надання медичних послуг», — зазначив очільник Уряду.

  Прем’єр-міністр також відзначив, що Уряд зацікавлений у розбудові потужних регіонів по всій країні. Для цього була затверджена Державна стратегія регіонального розвитку до 2027 року.

  «Це один з основоположних документів і дороговказів до реалізації нашої мети. Сьогодні ми затверджуємо План заходів на два роки, який фіксує чіткі завдання та заходи на шляху реалізації відповідної стратегії», — сказав Денис Шмигаль.

  За словами Глави Уряду, План включає понад 200 заходів у різних напрямках.

  «Йдеться, наприклад, про такі важливі ініціативи як удосконалення правових умов розвитку сільського туризму, розробку онлайн-платформи моніторингу та оцінки розвитку регіонів та громад, зростання доступності меддопомоги з застосуванням телемедицини тощо», — зауважив Прем’єр-міністр.

  Уряд зацікавлений у розбудові потужних регіонів, — Денис Шмигаль