• In English
 • Уряд вніс зміни до Технічного регламенту простих посудин високого тиску 
  Державна служба України з питань праці, опубліковано 22 вересня 2021 року о 16:32

  22 вересня на засіданні Кабінету Міністрів України був прийнятий проект змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1025 „Про затвердження Технічного регламенту простих посудин високого тиску” (далі – Технічний регламент).

  Зміни внесено з метою приведення положень Технічного регламенту у відповідність до Закону України „Про технічні регламенти та оцінку відповідності”. Проектом акта пропонується уточнення термінології та встановлення деяких вимог до призначених органів.

  При цьому забезпечується впровадження в Україні положень Директиви Європейського Парламенту і Ради 2014/29/ЄС, узгодження національного законодавства з нормами права Європейського Союзу в частині технічного регулювання (проектування, виготовлення та оцінювання відповідності простих посудин високого тиску), що у свою чергу сприятиме:

  - підвищенню безпеки;

  - створенню умов для виготовлення національними виробниками конкурентноспроможної продукції через ідентичність вимог безпеки;

  - спрощенню процедур взаємного визнання результатів робіт з оцінювання відповідності та митного оформлення експортно-імпортних операцій.