• In English
 • Уряд визначив основні напрямки діяльності Укрексімбанку на 2021-2024 роки
  Міністерство фінансів України, опубліковано 16 вересня 2020 року о 17:22

  Кабінет Міністрів України підтримав запропонований Мінфіном проект розпорядження «Про схвалення основних напрямів діяльності акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України» на 2020-2024 роки». Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 16 вересня, на засіданні Уряду.

  Засадами стратегічного реформування державного банківського сектору, що схвалені Урядом 02 вересня 2020 року, визначено бізнес-моделі окремо по кожному банку державного сектору.

  Передбачено, що Укрексімбанк - це переважно корпоративний банк, орієнтований на фінансування експортно-імпортних операцій з частковою присутністю в роздрібному секторі.

  Основні напрями діяльності Укрексімбанку на 2020 – 2024 роки передбачають, що місія банку буде полягати у створенні та розбудові доступної інфраструктури кредитних інструментів, адаптованої з урахуванням специфіки експортної та експортно-орієнтованої діяльності, заради підвищення конкурентоспроможності українського бізнесу на світових ринках.

  Така модель забезпечить його належне функціонування та буде сприяти ефективному управлінню державним банком, захисту прав вкладників, кредиторів, держави як акціонера та стане підґрунтям для розробки стратегії його подальшого розвитку.