• In English
 • Уряд вирішив питання підвищення оплати праці творчому складу ХНАТОБу
  Міністерство культури України, опубліковано 12 квітня 2018 року о 09:05

  У рамках робочої поїздки до Харківської області Міністр культури України Євген Нищук відвідав Харківський національний академічний театр опери та балету імені Миколи Лисенка, де мав можливість поспілкуватись з колективом театру та повідомив довгоочікувану новину. 11 квітня Урядом прийнята постанова Кабінету Міністрів України, якою встановлено додаткові коефіцієнти підвищення посадових окладів для працівників Харківського національного академічного театру опери та балету імені М. В. Лисенка.

  «Харківський національний академічний театр опери та балету є одним з найстаріших та найвідоміших українських музичних театрів, є спадкоємцем кращих традицій української й світової культури», - наголосив Євген Нищук.

  «Завдяки міжнародному визнанню та високим творчим досягненням в 2010 році театру було присвоєно статус «національний», але оплата праці працівників театру не була підвищена до рівня інших театрів, що також мають цей високий статус. Багато років Міністерство культури намагалось вирішити питання підвищення окладів працівникам Харківського театру опери та балету до рівня їхніх колег. Мені дуже приємно повідомити, що сьогодні Уряд своїм рішенням вирішив питання підвищення оплати праці творчому складу театру. Я дуже радий, що цей колектив розвивається, користується такою популярністю серед відвідувачів та відтепер матиме гідну оплату своїй творчій діяльності».

  Довідково

  11- 12 квітня Міністр культури України Євген Нищук перебуває з робочою поїздкою у місті Харкові для участі у роботі міжнародного семінару «Культурна спадщина як ресурс розвитку. Можливості в рамках європейських програм», ініційований Міністерством культури України в рамках Року охорони культурної спадщини.