• In English
 • Уряд виділив додаткові кошти на посилення спроможності медичної системи, — Денис Шмигаль
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 29 вересня 2021 року о 14:32

  Враховуючи швидке поширення хвороби та збільшення навантаження на лікарні, Уряд продовжує посилювати медичну систему. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Уряду 29 вересня.

  Так, Кабінет Міністрів перерозподілив 395 млн грн на забезпечення ліжок централізованим киснем. Загалом в Україні для хворих на COVID-19 передбачено 90 тис. ліжок: наразі готові 45 тисяч ліжок, 97% яких забезпечені киснем.

  «Кількість ліжкомісць із підведеним киснем на початку пандемії та зараз — це дві кардинально різні цифри. Спроможність посилено в рази, проте ми на цьому не зупиняємось та продовжуємо роботу, аби якнайбільше лікарень мали централізоване кисневе постачання», — зазначив Денис Шмигаль.

  Також Уряд виділив додаткові 205 млн грн на доплати медичним та іншим працівникам лабораторних підрозділів МОЗ, які безпосередньо борються з COVID-19.

  Як наголосив Прем’єр-міністр, це нагальна потреба, враховуючи високу навантаженість на лабораторні центри, які наразі працюють практично цілодобово.

  Уряд виділив додаткові кошти на посилення спроможності медичної системи, — Денис Шмигаль Уряд виділив додаткові кошти на посилення спроможності медичної системи, — Денис Шмигаль