• In English
 • Уряд виділив 20,5 млн грн для перенесення магістрального водогону в Стебнику Львівської області

  18 липня 2018 року Кабінет Міністрів України підтримав пропозицію Мінекономрозвитку про виділення 20,5 млн грн для перенесення магістрального водогону «Гірне – Дрогобич» за межі гірничого відводу.

  Перенесення водогону потрібне, щоб запобігти його пошкодженню через збільшення сейсмічної активності у районі техногенної катастрофи регіонального масштабу у Дрогобицькому районі Львівської області. Як відомо, в Дрогобицькому районі утворилось провалля земної поверхні внаслідок неналежного виконання умов консервації рудника власником «Стебницького гірничо-хімічного підприємства «Полімінерал».

  Водогін постачає воду для близько 60 тис. осіб, які мешкають у м. Дрогобич, селах Модричі, Раневичі, Почаєвичі та Михайлевичі Дрогобицького району Львівської області.

  Кошти будуть виділені Львівській обласній державній адміністрації з резервного фонду державного бюджету. Уряд також доручив Львівській облдержадміністрації:

  • у двотижневий строк затвердити за погодженням з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із здійсненням заходів, визначених у розпорядженні Уряду про виділення коштів;
  • подати до 1 грудня 2018 року Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання виділених коштів.