• In English
 • Уряд ухвалив рішення, яке пришвидшить надання гуманітарної допомоги людям, що знаходяться в зоні бойових дій
  Міністерство економіки України, опубліковано 27 квітня 2022 року о 11:45

  Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови, що регулює забезпечення населення продовольчими товарами тривалого зберігання та санітарно-гігієнічними товарами в умовах воєнного стану. 
  Відтепер військові адміністрації можуть самостійно закуповувати таку продукцію для формування резервів з подальшою безоплатною видачею населенню або ж долучити для здійснення закупівель інші області-партнери. 
  Крім того вони зможуть формувати набори з наявної у них гуманітарної допомоги.  Це створить стратегічний запас найнеобхідніших товарів, аби, у разі порушення логістичних ланцюжків, люди мали змогу оперативно отримати продовольчі та санітарно-гігієнічні товари для власних потреб.
  Також затверджені переліки обласних адміністрацій, які допомагатимуть регіонам, де відбуваються активні бойові дії, в забезпеченні продовольчими і санітарно-гігієнічними товарами з розрахунком кількості людей, яким вони можуть допомогти. 
  Уряд продовжує підтримувати населення в областях, які найбільше постраждали від війни. В рамках роботи Координаційного штабу з гуманітарних і соціальних питань до цих регіонів на їх запит здійснюється постачання більш ніж 7 мільйонів продуктових наборів. Транспортування допомоги відбувається силами Укрзалізниці та Укрпошти.