• In English
  • Уряд ухвалив рішення про створення державної установи “Офіс залучення інвестицій”
    Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, опубліковано 21 березня 2018 року о 13:06

    21 березня на черговому засіданні Кабінет Міністрів ухвалив розпорядження про утворення державної установи “Офіс залучення інвестицій”.

    Згідно з розпорядженням, Офіс залучення інвестицій (UkraineInvest) з постійно діючого дорадчого органу при Кабінеті Міністрів України перетворюється на державну установу. Метою Офісу, як і раніше, залишається залучення в Україну прямих іноземних інвестицій та вдосконалення іміджу держави як привабливої для інвестування країни.

    Робота Офісу з 2016 року полягає у залученні інвестицій та спрямована на забезпечення інвесторів актуальною інформацією і порадами стосовно особливостей ведення бізнесу в країні, а також щодо діяльності в основних галузях економіки - агробізнесі, виробництві, енергетиці, інфраструктурі, сфері інноваційних технологій. UkraineInvest сприяє координації діяльності органів виконавчої влади у врегулюванні проблемних питань, які постають під час інвестування в українську економіку. Фахівці Офісу готують пропозиції стосовно формування, покращення та реалізації інвестиційного потенціалу України, розвитку ключових інвестиційних проектів, стимулювання інвестиційного середовища в Україні та захисту прав інвесторів. Офіс залучення інвестицій активно працює над розробкою нормативно-правової бази ведення бізнесу в Україні, здійснює експертний аналіз бізнес-клімату та аналізує основні проблеми.