• In English
 • Уряд спрощує доступ до інформації про земельні ділянки та стан лісів в Україні, — Прем’єр-міністр
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 21 квітня 2021 року о 14:08

  Уряд під час засідання 21 квітня затвердив порядок проведення національної інвентаризації лісів, який дасть можливість отримати вичерпну інформацію про кількість та якість лісів в Україні.

  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль відзначив, що останній державний облік українських лісів проводився ще у 2011 році. І станом на сьогодні, за його словами, актуальної інформації про ліси в Україні немає.

  «Протягом наступних 5 років ми щорічно будемо збирати дані. Як результат — держава та громадськість отримають всю необхідну інформацію про те де, скільки та в якому стані перебувають ліси в Україні. Це дуже важливий проект для стратегічного планування, для екології, для лісового господарство та для майбутнього нашої держави», — наголосив очільник Уряду.

  Крім того, Кабінет Міністрів підтримав рішення щодо полегшення доступу до отримання інформації про землеустрій та земельні ділянки.

  «Завдяки цьому рішенню покращиться ефективність роботи Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель. Це дасть змогу скоротити строки отримання інформації від Фонду й покращити якість надходження та обліку матеріалів», — зазначив Прем’єр-міністр.

  Уряд спрощує доступ до інформації про земельні ділянки та стан лісів в Україні, — Прем’єр-міністр