• In English
 • Уряд спільно з проектом ЄС розпочинає опитування державних службовців для аналізу навчальних потреб у сфері європейської інтеграції
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 12 березня 2021 року о 12:14


  З метою покращення навичок і знань державних службовців у сфері європейської інтеграції, Уряд України та Коледж Європи (Натолін, Польща) мають намір розробити нову освітню програму для державних службовців у рамках «Проекту з розбудови спроможності «Natolin4Capacity Building» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

  Сьогодні Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції спільно з Національним агентством з питань державної служби та командою проекту розпочинають перший етап впровадження – опитування державних службовців центральних та місцевих органів державної влади щодо їх потреб у навчанні та тематичних знаннях з питань європейської інтеграції.

  Звіт за результатами опитування буде представлено в квітні цього року як основу для подальшої розробки спеціалізованих онлайн-курсів та відповідних навчальних матеріалів.

  «Україна вже подолала екватор у виконанні Угоди про асоціацію, і ми ведемо активний діалог з ЄС про посилення нашої співпраці за ключовими напрямками. Серед них такі фарватери як Європейський зелений курс та Єдиний цифровий ринок, які задаватимуть тон майбутнім економічним відносинам на європейському континенті. Навчання наших державних службовців за програмою одного з кращих навчальних закладів Європи дозволить Україні ефективно рухатися разом з ЄС у розвитку його політик, а також продовжувати впровадження Угоди про асоціацію, яка є дорожньою картою наших євроінтеграційних перетворень. Закликаю усіх державних службовців долучитися до опитування та використати цей чудовий шанс для професійного розвитку», - сказала Ольга Стефанішина, Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

  Майбутній спеціалізований онлайн-курс дозволить залучити до навчання максимально широку кількість представників державних органів України. Крім того, в рамках проекту щонайменше 240 державних службовців візьмуть участь у тематичних навчальних сесіях в Україні та Польщі. Передбачено також окремі візити до інституцій ЄС. Очікується, що онлайн-курси стартують у жовтні 2021 року.

  Довідково

  «Проект з розбудови спроможності «Natolin4Capacity Building» має повну назву «Розбудова спроможності до інтеграції та реформ: підвищення адміністративного потенціалу державної служби України у справах європейської інтеграції за допомогою всеосяжної освітньої програми».

  Проект фінансується Європейським Союзом у рамках гранту в розмірі 2,45 млн євро.

  Проект впроваджують Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції України, Національне агентство з питань державної служби та Коледж Європи (Натолін, Польща).