• In English
 • Уряд, системи ООН і USAID домовилися створити платформу та штаб для координації потреб регіонів для проходження зимового періоду
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 03 листопада 2022 року о 17:06

  Уряд зібрав потреби регіонів для проходження зимового періоду та потреби в гуманітарній допомозі, і вже передав їх системі ООН. Про це зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час Координаційної зустрічі між Урядом України, системою ООН та  Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

  У зустрічі взяли участь Віце-прем’єр-міністр — Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, Міністр соціальної політики Оксана Жолнович, Гуманітарний координатор системи ООН в Україні Деніз Браун, в.о. директора Агентства США з міжнародного розвитку в Україні Сюзан Кутор та інші.

  «Ми зібрали й передали перелік потреб з усіх наших регіонів, який у тому числі містить усі потреби у сфері енергетики, тепло і водопостачання. Розраховуємо, що представники ООН найближчим часом нададуть відповідь щодо можливості їх забезпечення. Також пропонуємо протягом наступних двох тижнів провести зустрічі системи ООН з усіма регіонами та окремими ЦОВВ для того, щоб пройтися по переліку та визначити, яка допомога може бути надана», — зазначив Денис Шмигаль.

  Як підкреслив Прем’єр-міністр, пріоритетними напрямами гуманітарної допомоги для України є, зокрема, надання товарів першої необхідності найбільш уразливим групам людей, розширення програм допомоги, допомога з ремонтом житла, облаштування бомбосховищ тощо.

  Учасники зустрічі домовилися створити платформу і штаб з координації потреб та провести наступну зустріч цього місяця.

  Глава Уряду подякував організаціям системи ООН та USAID за підтримку України.

  Уряд, системи ООН і USAID домовилися створити платформу та штаб для координації потреб регіонів для проходження зимового періоду Уряд, системи ООН і USAID домовилися створити платформу та штаб для координації потреб регіонів для проходження зимового періоду Уряд, системи ООН і USAID домовилися створити платформу та штаб для координації потреб регіонів для проходження зимового періоду Уряд, системи ООН і USAID домовилися створити платформу та штаб для координації потреб регіонів для проходження зимового періоду Уряд, системи ООН і USAID домовилися створити платформу та штаб для координації потреб регіонів для проходження зимового періоду Уряд, системи ООН і USAID домовилися створити платформу та штаб для координації потреб регіонів для проходження зимового періоду Уряд, системи ООН і USAID домовилися створити платформу та штаб для координації потреб регіонів для проходження зимового періоду