• In English
 • Уряд схвалив законопроект, яким ратифікують Угоду про технічне і фінансове співробітництво з Естонією
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 26 травня 2021 року о 15:19


  26 травня Кабінет Міністрів України підтримав подання до Верховної Ради проекту Закону України «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Естонської Республіки про технічне та фінансове співробітництво».

  «Естонська Республіка – цінний партнер для України. Наші країни уже мають успішний досвід співробітництва у діджитал-проектах. Тож, цілком закономірним є наше прагнення розширити горизонти співпраці також у сфері освіти, спорту та реформи державного управління», – коментує документ Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції  України Ольга Стефанішина.

  Урядовець також наголосила, що Ратифікація Угоди забезпечить виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання чинності Угодою між Кабінетом Міністрів України та Урядом Естонської Республіки про технічне та фінансове співробітництво, що сприятиме активізації двостороннього співробітництва у відповідній сфері та збільшенню обсягів міжнародних технічних та фінансових ресурсів у вигляді:

  - ноу-хау, тренінгів, консультацій, поставки обладнання та матеріалів, допомоги пов'язаної із впровадженням нових технологій, необхідних для успішної реалізації проектів;

  - грантів для фінансування постачання товарів, обладнання і матеріалів, робіт та послуг, необхідних для успішної реалізації проектів.

  «Ратифікація Угоди про технічне та фінансове співробітництво здатна створити сприятливий клімат подальшої реалізації спільних проектів між Україною та Естонією і закріпити амбітність наших намірів щодо співпраці. Впевнена, це буде важливий крок для обох держав, який дозволить спільно рухатися уперед», – додала Ольга Стефанішина.

  Довідково

  Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль і Прем'єр-міністр Естонської Республіки Юрі Ратас підписали Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Естонії про технічне та фінансове співробітництво 27 листопада 2020 року.

  Дія Угоди поширюється на всі програми та проекти технічної та фінансової допомоги, які реалізуються в Україні та фінансуються повністю або частково за рахунок Естонської Республіки.