• In English
 • Уряд схвалив 9 технічних регламентів щодо екодизайну енергоспоживчих продуктів

  На  засіданні  Уряду під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана схвалено  9 технічних регламентів, розроблених Держенергоефективності, з екодизайну для пилососів, холодильників, приймачів цифрового телебачення, водяних насосів, електродвигунів, вентиляторів, трансформаторів, циркуляційних насосів, зовнішніх джерел живлення.

  «За допомогою цих технічних регламентів ми імплементуємо 125-ту Директиву ЄС і впроваджуємо важливий європейський інструмент – екодизайн енергоспоживчих продуктів», - пояснив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

  Екодизайн визначає вимоги щодо енергоефективності та екологічності різної побутової техніки та інших приладів.

  Відтепер впровадження системи екодизайну в Україні дозволить поступово витіснити з обігу найбільш енергоємні товари та в подальшому не допустити їх появи на ринку.

  «Натомість українці зможуть обирати, купувати та користуватися енергоефективним обладнанням. Для прикладу, використання побутової техніки класу енергоспоживання А та вище дозволяє заощаджувати на рахунках за електроенергію, що позитивно позначається на бюджеті родини», - прокоментував Сергій Савчук.