• In English
 • Уряд шукає професіоналів в «Укргідроенерго» та ДПЗКУ
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 30 травня 2019 року о 16:45

  Кабінет Міністрів України оголосив конкурсний відбір на посади незалежних членів наглядової ради ПрАТ «Укргідроенерго» та на посаду голови правління ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України».

  Відбір кандидатів здійснює Комітет з призначень керівників та членів наглядових рад особливо важливих для економіки України державних підприємств.

  «Всі державні підприємства повинні мати сучасне та професійне управління і працювати на досягнення чітких стратегічних цілей. Це ключовий фактор, який забезпечить найкращий результат як для держави, так і для самого підприємства», – наголосив Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко, який є членом Комітету з призначень.

  Заяви на участь у відборі на посади незалежних членів наглядової ради ПрАТ «Укргідроенерго» приймаються з 10:00 (за київським часом) 30 травня 2019 року до 10:00 (за київським часом) 20 червня 2019 року:

  - в електронному вигляді на електронну пошту cv@kmu.gov.ua;

  - в паперовому вигляді на поштову адресу 01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2, Секретаріат Кабінету Міністрів України, комісія з відбору незалежного члена наглядової ради ПрАТ «Укргідроенерго».

  Заяви на участь у відборі на посаду голови правління ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» приймаються з 10:00 (за київським часом) 30 травня 2019 року до 10:00 (за київським часом) 14 червня 2019 року:

  - в електронному вигляді на електронну пошту cv@kmu.gov.ua;

  - в паперовому вигляді на поштову адресу 01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2, Секретаріат Кабінету Міністрів України, комісія з відбору голови правління ПАТ «ДПЗКУ».

  Відбір професійних, досвідчених і незаангажованих наглядових рад на державні підприємства – важлива частина реформи державних підприємств.

  Повний текст обох оголошень про проведення відбору опублікований на Урядовому порталі на сторінці Комітету з призначень в розділі Повідомлення: https://www.kmu.gov.ua/ua/tag/komitet-z-priznachen

  Довідково

  У березні 2018 року Урядом було реформовано роботу Комітету з призначень, і ці зміни отримали схвальні відгуки від МВФ, ЄБРР та МФК, які сьогодні беруть активну участь у його роботі. Для унеможливлення політичного тиску та залучення до участі у відборі фахових кандидатів з глобальною експертизою до процесу пошуку і оцінювання кандидатів залучені провідні компанії з пошуку керівних кадрів. Оновлений Комітет з призначень вже сформував незалежні наглядові ради для таких найбільших державних підприємств: "Укрзалізниця", "Укренерго", "Укрпошта", "Адміністрація морських портів України", "Міжнародний аеропорт "Бориспіль".